Модельный ряд Suzuki

Отзыв о Suzuki Vitara 2021 года

Автомобиль: Suzuki Vitara 2021 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 19000 км, двигатель - 1.6 бензин, комплектация - GL+
Автор: Олег (Украина, Днепр)   17.03.2023
Расход в городе: 9.3 л/100км, по трассе: 5.5 л/100км, средний: 9.0 л/100км

Купив цей автомобіль в 2022 році, новенький з салону. Не було якихось тяготінь вибору, бо твердо знав, що хочу саме цей автомобіль (бо в мене в батька такий же, тільки механіка і повний привід, тому мав досвід покататись на цьому авто).

Ось вже майже рік я проїздив на ньому, відкатав всі сезони. Автомобіль дуже крутий, незважаючи на те, що це моя перша машина. Особливо сподобалась надійність, комфорт (так так, саме комфорт, бо мене, наприклад, зимою дуже рятували підігріви передніх сидінь. Підігріви керма мені, якщо честно, не потрібні, бо я навіть взимку ходжу без рукавиць). Камера заднього виду дуже і дуже класна, паркуватися і виїжджати за парковки зручно. На швидкості машина поводить себе дуже і дуже надійна та стабільно.

Запасу швидкості мені особисто вистачає, звичайно іноді хочеться більшої динаміки, але в умовах Дніпра сильно не погазуєш. Ручне керування коробкою також гарне, особливо коли затяжний підйом. Їжджу кожен день, тому це дійсно та машина, яка на кожен день.

Витрата палива нормальна, не скажу, що прямо паспортна, але і не сильно більше цього. Мені вдалося навіть 0-100 витиснути з неї за 10 секунд, хоча по паспорту 12.5.

Зробив вже ТО-0, та ТО-1, дуже приємно здивували ціни на обслуговування, навіть у офіційного дилера. Загалом, я дуже раджу цей автомобіль, особливо для наших доріг, тому що підвіска дійсно багато чого пробачає.

Плюсы автомобиля: Гарний дизайн. Надійність. Вартість обслуговування. Комфорт.

Минусы автомобиля: Дещо бісить пластик жорсткий, але за кермом за це забуваєш.

Витара 1.6 АТ

то-1 5500грн
то-2 7000грн
то-3 8000 грн
по прайсу диллера, я сразу отказался от их услуг и сделал то-1 на простом сто со своими расходниками, замена масла и масленого фильтра вышло мне 1200 грн все , вместо 5500 грн

Вячеслав Кислюк

У меня больше 6.7 л расхода не было. В среднем 6.5, трасса 6.4.
Не получается подключить Android Auto, вы с этим не сталкивались? Car Play работает четко.

kisx13

Вячеслав Кислюк, у налаштуваннях мультимедійки необхідно вибрати "android auto" замість "mirror link", сам трохи "погрався" із цим...

Витара 1.6 АТ

У меня базовая витара, нет Car Play. По расходу ,, город - городу рознь, 9,3 л это я писал зимой, летом у меня расход 7,5-8 литров, автомат + у нас в Харькове движение через каждые 500 метров светофор, не так как в Киеве мы ездили скорость 70-80км и у вас без перекрестков , все время едешь и едешь.

Тест-драйв Suzuki Vitara: Рестайлинговый Suzuki Vitara  - новый двигатель и немного другой характер
Рестайлинговый Suzuki Vitara - новый двигатель и немного другой характер

Сегодня у нас на тесте обновленный или рестайлинговый Suzuki Vitara с 1-литровым турбированным двигателем и автоматом. Теперь, этот силовой агрегат можно считать базовым, так как атмосферного мотора, объемом 1.6 литра уже не будет.

Продажа б/у Vitara

Suzuki Vitara 2018 Suzuki Vitara 15.500$ 2018 30.000 км